پشتیبانی

در صورتی ایجاد هر گونه می توانید با ایمیل info@coollook.ir با ما در ارتباط باشید. با سپاس.

تماس با ما

09123116103

محمدرضا رحیمی

گروه طراحی معماری کـــــــولـوک

استوديو طراحي کولوک، شرکتي پويا با بيش از ده سال سابقه در زمينه معماري و طراحي داخلي فضاهاي اقامتي، تجاري، نمايشگاهي و ... است. زمينه فعاليت اين شرکت به­ صورت تخصصي شامل طراحي داخلي فضاهاي مسکوني و تجاري، غرفه­ هاي نمايشگاهي، طراحي دکور برنامه­ هاي تلويزيوني صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران، طراحي معماري، طراحي گرافيک و طراحي شهري مي­باشد. اين استوديو بر مبناي ارائه کار با کيفيت بالا بنا شده، به اين معني که طراحي در هر پروژه با در نظر گرفتن شرايط آن صورت مي­گيرد و با ارائه راه­ حل­هاي مبتکرانه و متناسب با بودجه هر پروژه، طراحي آن صورت مي­پذيرد.پروژه­ هاي اين شرکت در زمينه­ هاي مختلف به انجام رسيده که عموماً برجسته و شاخص هستند و به نوبه خود مورد تقدير قرار گرفته­ اند.

هدف استوديو طراحي کولوک، ارائه فضاهايي خلاقانه با کيفيت بالاست که از نظر ارگونومي با محوريت مشخصه­ هاي کاربر، فضا طراحي مي­شود؛ طرح­هايي با در نظر گرفتن زمينه و محيط و معناي هر فضا، که با ايجاد رابطه­ اي قوي با مشتري به نتيجه مي­رسد. اين شرکت تجربه زيادي در پروژه­ هايي با تنوع و مقياس­هاي مختلف، از بازسازي واحدهاي مسکوني تا غرفه­ هاي نمايشگاهي و برنامه­ هاي تلويزيوني دارد.

ما به عنوان طراحاني در زمينه دکوراسيون داخلي با تفکري مبني بر ارگونومي و آنتروپومتري و با زمينه طراحي معماري و طراحي گرافيکي مي­توانيم فضاهايي خلق کنيم که نه تنها "راحت"، بلکه محيطي "شادتر" براي زندگي نيز ايجاد مي­کنند. گذشته از ارگونومي، ما با در نظر گرفتن ساختمايه (متريال)، تناسبات و تاثير نور و رنگ بر در درک بصري که تحت تاثيرپديده­ هاي روانشناختي شکل مي­گيرد، همچنين کنتراست و حافظه بصري، فضاهايي معنادار براي جريان زندگي ايجاد مي­کنيم. ما بر اين اعتقاديم که طراحي فضاي زندگي نقش اساسي در تعاملات انسان­ها داشته و زمينه را براي ارتباط آنها با يکديگر و با محيط اطرافشان فراهم مي ­آورد.

علاوه بر اين، استوديو طراحي کولوک با داشتن سابقه آموزشي و همکاري با دانشگاه­ هاي مختلف در ايران و خارج از ايران، از پشتوانه قوي پژوهشي برخوردار است که در به ­روز بودن و خلاقانه بودن پروژه­ هاي انجام شده بسيار تاثير گذار مي­باشد.

TOP